WW Museum
Řídelov

E-mail: lnedorost@seznam.cz

Všichni naši návštěvníci

Naším cílem je, podělit se o naši historii, ze které se nám podařilo něco málo uchovat právě v našem muzeu. Naše dosavadní výstava není nějak převeliká, ovšem doufáme, že se časem rozroste a budeme se tak moci dělit o daleko více historie. Navíc se u nás můžete pobavit u ohrady s oslíky a užít si procházku po krásné okolní krajině.

Další atrakce

Další variantou výletu do našeho okolí je navštívit nedaleký hrad Roštýn s nádherným nádvořím a můžete využít možnosti prohlídky hradu, věže a občerstvení v hospůdce. Schladit se je možné v Pařezitém rybníku, který je nedaleko hradu i našeho muzea, pokud však máte rádi procházky, tak se vydejte na Javořici. Asi posledním místem kam se podívat je historické město Telč.

Odkazy: